Wedding Planner School

jest częścią Ślubnego Impresariatu – agencji, w której od 2008 roku organizujemy śluby i wesela na najwyższym poziomie, podążając za najnowszymi trendami i stawiając czoła najbardziej wyszukanym oczekiwaniom młodych par. Przez kilka lat założycielka agencji zasiadała w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, elitarnego grona najlepszych konsultantów w Polsce.

Nasze doświadczenie

Jesteśmy jedną z pierwszych polskich firm, organizujących śluby i wesela. Kiedy Ślubny Impresariat pojawił się na polskim rynku, mało kto jeszcze wiedział, na czym polega praca konsultanta ślubnego. Dlatego znamy ten zawód od podszewki. Dzięki temu, że nasza agencja powstawała w czasie, kiedy stawał się dopiero popularny, wiemy jakie błędy – dosłownie na każdej płaszczyźnie – popełnia początkujący konsultant ślubny: we współpracy z klientem, współpracy z usługodawcami, w umowach, w rozliczeniach, w organizacji pracy własnej oraz planowaniu własnych wydatków i zarobków. Na szkoleniach uczymy, jak unikać podobnych pułapek.

Również w 2008 roku agencja została poproszona o przeprowadzenie szkolenia dla konsultanta ślubnego i tak zaczęła się także nasza rola jako trenerów. Od tamtej pory w ramach Ślubnego Impresariatu przeprowadziłyśmy ponad 120 szkoleń i kursów, zarówno grupowych, indywidualnych, jak i internetowych. Ponadto właścicielka agencji przez kilka semestrów prowadziła zajęcia z przedmiotu „Organizacja Imprez” w policealnej szkole Copernicus.

Kogo szkolimy?

Absolwentami naszych szkoleń są zarówno panie, jak i panowie. Osoby indywidualne i grupy osób, chcące wspólnie działać. Cieszy nas, że wielu z naszych kursantów intensywnie działa na rynku ślubnym, korzystając z naszych wskazówek i przekazanej im wiedzy oraz doświadczenia, którego nie da się zdobyć z książek ani internetu.

Oprócz osób, chcących rozpocząć karierę jako wedding planner, pomagamy także lokalom weselnym w poprawie jakości ich usług, kierowanych do młodych par – zarówno pod kątem obsługi tak wyjątkowego klienta, jak i opracowania takiej oferty, by przyczyniła się do wzrostu sprzedaży. Z dumą możemy oznajmić, że na swoim koncie mamy wyprowadzenie na czołowe miejsce w regionie lokalu, który przed naszym audytem nie cieszył się zbyt dużą popularnością.

Trenerki Wedding Planner School

Jesteśmy świetnie zgraną parą konsultantek, z których każda wniosła do Ślubnego Impresariatu inne wykształcenie, doświadczenia zawodowe i wrażliwość. Dzięki temu wspólnie potrafimy się uzupełniać i organizować najbardziej zróżnicowane i wymagające śluby i wesela. Tak świetnie się składa, że akurat w obszarach, w których jedna z nas nie czuje się dobrze, ta druga świetnie się sprawdza. To czyni z nas duet doskonały i perfekcyjną agencję ślubną. Obie jednak mamy bogate doświadczenie trenerskie, co sprawia, że doskonale odnajdujemy się prowadząc szkolenia na konsultanta ślubnego, potrafimy przekazywać posiadaną wiedzę i motywować do działania. Bożena – z racji posiadanego dyplomu, przez kilka lat pracowała jako wykładowca na uczelni, a z racji doświadczenia zawodowego sprzed czasów agencji – często występowała publicznie. Danusia – w poprzedniej pracy prowadziła szkolenia dla kadry managerskiej, wymagające rzetelnego przygotowania i skrupulatnego przekazywania informacji. Ukończyłyśmy także liczne kursy i szkolenia, przydatne dla własnego programu szkoleniowego, jak np. szkolenie „Organizacja ślubu w aspektach prawnych”, „Kursy savoir vivre i protokołu dyplomatycznego” czy kursy z zakresu obsługi klienta. Czyż może być lepszy team na Twoje szkolenie?

wedding planner school