Konsultant ślubny - kurs semestralny

Kiedy?

W pierwszym semestrze akademickim 2020/2021

Dokładnie od 5 października do 21 grudnia 2020 r.

Gdzie?

W Twoim domu lub dogodnej dla Ciebie lokalizacji.


Jak?

Hybrydowo ?

Kurs semestralny jest połączeniem kursu stacjonarnego z kursem online.


Dla kogo?

Dla wszystkich, dla których forma kursu online do samodzielnej realizacji to za mało, którzy chcą szkolić się w grupie, zadawać pytania, zgłębiać wiedzę, wymieniać opinie, ale nie mogą przyjechać na kurs weekendowy.

Także dla tych, dla których kurs weekendowy to za szybkie tempo, chcą przyswajać wiedzę systematycznie i powoli, mieć czas na zastanowienie się nad pewnymi kwestiami, wykonanie ćwiczeń w dowolnym momencie.


A dokładnie?

Kurs jest połączeniem kursu online z kursem grupowym. Program w 100% pokrywa się z programem kursu stacjonarnego. Oznacza to, że z początkiem każdego tygodnia otrzymujecie od nas lekcję online do odsłuchania lub obejrzenia w dogodnym dla Was czasie, po czym na koniec tygodnia (albo odwrotnie – do ustalenia z kursantami), spotykamy się online za pomocą platformy komunikacyjnej. Podczas takiego spotkania mamy możliwość przegadania kwestii poruszonych w przesłanym wcześniej module kursu. Poza tym przez cały czas trwania kursu należysz do specjalnej, zamkniętej grupie na FB, w której także możesz dyskutować, pytać, wymieniać się informacjami. Oczywiście, jak w każdej szkole, dajemy także zadania domowe, z których rozliczamy w czasie kolejnego spotkania w grupie ? Dostajecie od nas pakiet materiałów, podręcznik do nauki, a po ukończeniu kursu (czyli zaliczeniu testu końcowego ?) certyfikat jego ukończenia.


Za ile?

Koszt całego szkolenia semestralnego to 1500 zł za osobę.

Istnieje możliwość zapłaty za kurs w transzach. Ponieważ mamy wpis do ewidencji firm szkoleniowych, możesz także otrzymać na kurs dofinansowanie z Urzędu Pracy.


Jak się zapisać?

Wypełnij formularz, a otrzymasz od nas wskazówki jak zapłacić za kurs (w całości lub na raty). Po otrzymaniu od nas opłaty otrzymasz potrzebne linki i materiały.


Do kiedy można się zapisać?

Najpóźniej do 1 października!!! Nie zwlekaj zatem, zrób to już teraz.

Zapisz się do 27 września, a otrzymasz e-book „Jak znaleźć idealną salę na wesele…” wart 39,90 zł w prezencie!

Czy warto?

W tej chwili nie przytoczymy Ci opinii byłych kursantów, bo kurs semestralny to nasz nowy projekt, ale na innych stronach możesz poznać opinie osób, które uczestniczyły w naszych kursach grupowych lub online i bardzo sobie je chwaliły. Stąd nasza wiara w to, że warto ?

Kim jesteśmy?

Doświadczonymi konsultantkami ślubnymi i trenerkami z pasją. Prowadzimy jedną z największych i najstarszych agencji ślubnych w Polsce, co daje nam ogromną wiedzę na temat organizacji ślubów i wesel.

Od ponad dziesięciu lat prowadzimy też kursy i szkolenia, nie tylko dotyczące organizacji wesel i eventów, bo miałyśmy nawet okazję prowadzić wykłady w szkołach wyższych i podyplomowych. Te doświadczenia spowodowały, że założyłyśmy własną szkołę dla przyszłych konsultantów ślubnych i cągle rozszerzamy ofertę naszych szkoleń, czego dowodem jest właśnie semestralny kurs na wedding plannera.

konsultant ślubny kurs