prezent na święta

Prezent na święta? Kurs wedding plannera!

Prezent na święta nie musi oznaczać kolejnej pary skarpet lub nietrafionych kosmetyków. Święta to magiczny czas, w którym spełniają się marzenia. Voucher na kurs wedding planner to idealny prezent pod choinkę dla osoby, którą kochasz.

Prezent na święta dla dziewczyny

Twoja dziewczyna, siostra lub przyjaciółka kocha organizować przyjęcia, od dawna fascynuje się modą ślubną, ma zmysł estetyczny i potrafi słuchać? A ty szukasz inspiracji na to, jaki podarować jej prezent na święta? Mamy dla Ciebie podpowiedź! Kup jej voucher do wykorzystania na kurs wedding planner online. Elegancki kartonik w pozłacanej kopercie na pewno sprawi jej wielką niespodziankę. Szkolenie odbywa się na platformie learningowej i można z niego korzystać przez okrągły rok od daty zakupu. To wymarzony prezent pod choinkę dla dziewczyny, która chciałaby poznać tajniki pracy organizatorki ślubów.

prezent na święta

Prezent na święta dla żony

Jesteście niedługo po idealnie zorganizowanym i cudownym ślubie, a Twoja żona wciąż zafascynowana jest procesem planowania ślubu i wesela? Może jest idealną kandydatką, by zająć się tym profesjonalnie? Nie ma zatem lepszego pomysłu na prezent pod choinkę niż voucher na kurs wedding planner online. Kurs jest oparty na wiedzy, jaką zdobyłyśmy prowadząc Ślubny Impresariat, nie ma więc obaw o to, że razem z voucherem podarujesz ukochanej suchą teorię. Nasz voucher to także idealny prezent dla narzeczonej, jeśli jej głowę zaprząta głównie organizacja wesela.

prezent pod choinkę

Jak kupić i jak działa voucher na kurs wedding planner

Voucher kupujesz na naszej stronie (tu). Po zaksięgowaniu opłaty wyślemy Ci pocztą elegancki bilecik, który włożysz obdarowanej pod choinkę. Jeśli wolisz, możesz też otrzymać wersję elektroniczną, którą wyślesz mailem lub wydrukujesz samodzielnie. Twoja żona, dziewczyna, siostra lub przyjaciółka, która otrzyma nasz voucher, chcąc skorzystać z kursu, dokona bezpłatnego zakupu kursu online na naszej stronie. Bezpłatnego, ponieważ wpisze kod, który znajduje się na voucherze. I od tej chwili będzie już pełnoprawnym kursantem naszej Wedding Planner School.

Prawda, że to proste?

Może spodoba ci się także...