Zdobywaj klientów i rozwijaj swój biznes ślubny!

Pracujesz w branży ślubnej? Jesteś fotografem, florystką, stylistką, DJem, wedding plannerem, tworzysz papeterię lub oferujesz weselne atrakcje?

A może dopiero planujesz karierę w świecie wesel?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności marketingowe i zdobyć wiedzę, która pozwoli Ci osiągnąć sukces w tym konkurencyjnym środowisku?

Czy marzysz o tym, aby twój biznes w branży ślubnej osiągnął niebywały sukces?

Czy chcesz nauczyć się skutecznych strategii marketingowych, które przyciągną klientów i zwiększą Twoje przychody?

Jeśli tak, to nasz kurs „Marketing w branży ślubnej" jest dla Ciebie!

kurs wedding planner
Odkryj jak zrozumieć i docenić potrzeby Twoich klientów, aby tworzyć ofertę dopasowaną do ich oczekiwań. Przestań marnować czas i pieniądze na kampanie marketingowe, które nie przynoszą rezultatów!
Poznaj tajniki budowania silnej marki w branży ślubnej. Stwórz wizerunek, który przyciąga uwagę klientów i buduje zaufanie, czyniąc Cię pierwszym wyborem na rynku.
Dowiedz się, jak wykorzystać potencjał mediów społecznościowych, aby dotrzeć do nowych klientów i zbudować zaangażowaną społeczność online. Zdobywaj lajki, komentarze i udostępnienia, które przekładają się na realne zyski.
Naucz się mierzyć skuteczność swoich działań marketingowych i dostosowywać strategię na podstawie danych. Zobacz, jak Twoje wysiłki przekładają się na wzrost sprzedaży i lojalność klientów.

Gotowy na przełom w swojej karierze ślubnej? 

Nie czekaj dłużej!

Dołącz do nas już teraz i zacznij budować swoje marzenie biznesowe w branży ślubnej. Wystarczy jedno kliknięcie, aby rozpocząć podróż ku sukcesowi!

Kurs prowadzi Bożena

kurs wedding planner

Skąd to wszystko wiem?

Od ponad 20 lat pracuję w branży PR i marketing. Na własnej skórze doświadczam jej zmian. Czy potrafisz sobie wyobrazić, że kiedy podejmowałam swoją pierwszą etatową pracę jako PRowiec, na świecie nie było jeszcze Facebooka? Rozwój narzędzi marketingowych śledzę i testuję w praktyce z taką samą pasją, co ślubne trendy. A w branży ślubnej z kolei działam od 2008 r., kiedy to od podstaw stworzyłam i wypromowałam na jedną z największych w Polsce agencję organizującą śluby i wesela. Na autorskich kursach dla wedding plannerów przeszkoliłam już ponad sto osób, z których wiele odnosi sukcesy w branży ślubnej. Więc możesz mi zaufać – wiem o czym będę do Ciebie mówić.

Opanuj umiejętności z dowolnego miejsca

Kurs prowadzony jest zdalnie. Składa się z 8 spotkań online, podczas których będziesz także mieć możliwość zadawania mi pytań na tematy, dotyczące danego modułu. Nie zdążysz włączyć komputera na czas? Nic nie szkodzi. Otrzymasz ode mnie link do nagrania.

Korzystając z naszego kursu, będziesz mieć zatem możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie, dzięki czemu łatwo dostosujesz ją do swojego harmonogramu. Dodatkowo, będę Cię wspierać i udzielać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Koszt szkolenia:

1 200 zł

Czyli tylko 150 zł za lekcję z możliwością indywidualnych konsultacji. To tyle, ile płacisz za paznokcie lub sprzątanie samochodu…

Terminy i zapisy

Kurs startuje 31 maja.

Ale uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona!
Przyjmuję na kurs maksymalnie 10 uczestników.

Chcę, by kurs był kameralny i ekskluzywny i by każdy miał szansę uzyskać z niego maksimum korzyści i odpowiedzi na swoje wszystkie pytania, czego nie zrobię przy większej ilości osób.
Zapisy odbywają się wyłącznie przez wysłanie formularza pod tym linkiem.
Na kilka dni przed startem szkolenia otrzymasz link do płatności za kurs.

Start kursu już za

Maksymalna liczba osób: 10

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.12/00187/2017 oraz do Rejestru Usług Rozwojowych.  Udział w kursie może więc zostać sfinansowany przez Urząd Pracy i PARP.

Wysyłając zgłoszenie akceptujesz Regulamin kursu oraz naszą Politykę Prywatności.

Zapisz się

Nie trać czasu - zainwestuj w swoją przyszłość już teraz i zdobądź niezbędne umiejętności, aby odnieść sukces w branży ślubnej! Kliknij poniżej i zapisz się już dziś na nasz kurs online "Marketing w branży ślubnej". Zostań liderem w swojej dziedzinie!

Może zainteresuje Cię też:

Kurs wedding planner online
Zobacz jak możesz zostać konsultantką ślubną bez wychodzenia z domu.
Weekendowy kurs wedding plannera
Wolisz mega intensywne szkolenie w weekend? Ten kurs jest dla Ciebie.